Služby - BETON-MAK s.r.o.

24 LET S VÁMI
Přejít na obsah
O Společností
Stavební firma BETON-MAK s.r.o. provádí veškeré stavební práce od zakázek malého rozsahu (výměna zárubní, vyspravení omítek, výstavba oplocení  atd.),  až  po  kompletní  rekonstrukci  bytů,  RD,  býtovích domů či jejich výstavbu.- zdění, betonování, bednění- jádrové, štukové, sádrové a strojní omítky- obklady a dlažby- sádrokartony, včetně ohýbaných či tvarovaných- kazetové a lamelové stropy- demolice staveb- výkopové práce- provádíme elektroinstalační práce pro byty, RD, bytové domy a průmyslové objekty.- dále provádíme kompletní rekonstrukce fasád RD a bytových domů či průmyslových objektů,- zateplování fasád polystyrenem nebo vatou

Rekonstrukce a výstavba rodinných domů
Firma zajišťuje stavbu rodinných domů „na klíč“ tzn., že pro investora zajistí veškerou dodávku stavebních prací, dodávku řemesel, instalací, profesí a podobně.Za dodávky prací, které jsou zajišťovány formou subdodávky, přebírá firma plnou záruku.

Rekonstrukce bytů
Nabízíme rekontrukce jednotlivých součástí bytů i samostatně, ať se jedná o koupelnu, wc či kuchyň nebo o změnu celé dispozice bytu!!!

Ploty
KB Blok, Best Natura, Brickland-lícové cihly, bílé nebo šamotové cihly, litý a pohledový beton, Marmolit-minerální omítky. Výstavby plotů jsou prováděny na základě požadavků klienta. Práce jsou podřízeny výběru a návrhu projektu, který Vám můžeme zpracovat dle Vaší představy nebo již realizovat na základě již vypracovaného projektu.

Vybavení interiéru
Dle Vašeho výběru a přání zařídíme vybavení pro Váš interiér

Zámková dlažba
Zámkovou dlažbu lze využít v různých částech zahrady Vašeho domu  -  příjezdová cesta, chodníky, parkoviště, terasu, bezbariérové vstupy a přechody, nádvoří aj...- Na trhu je k dostání mnoho tvarů, barev a rozměrů. Naše firma pracuje především s výrobky firmy BEST, CS BETON, COLOR BETON, ale rádi se podřídíme i jiným návrhům na přání zákazníka!
24 LET S VÁMI
Sídlo: 28.Října 1140/17                Office: Plzeňska 131/15
          277 11 Neratovice                         353 01 Mariánské Lázně
         
+420 603 894 693
ikoloski@beton-mak.cz
(c) 2021 Igor Koloski, Created with WebSite X5
Návrat na obsah